Компанія з перевезення вантажів Optimal Logistic

14-08-2018
Компанія з перевезення вантажів Optimal Logistic

Optimal Logistic – це організація з транспортування негабаритних, великовагових вантажів. Ми надаємо консультації по телефону, електронною поштою та на сайті. Наша компанія з перевезення вантажів займається перевезеннями по Україні, середній Азії, Європі. На веб ресурсі Ви можете переглянути інформацію про послуги. Також Ви можете розрахувати вартість перевезення і зв’язатися з нашими менеджерами, операторами, замовити безкоштовний дзвінок. Ще важливим плюсом є ціна. У нашій компанії з перевезення вантажів ціни нижче, ніж у конкурентів. Оплачуєте Ви тільки за переміщення в одну сторону.

Які послуги надає компанія з перевезення вантажів Оптимал Логістик

Фірма спеціалізується на доставці важкого і негабаритного вантажу. Транспортування сільськогосподарської і будівельної техніки, морського транспорту з нами не проблема. Ми якісно виконуємо замовлення в зазначені терміни. Забезпечуючи при цьому дуже дбайливе відношення, безпека. Крім того, Ви зможете відслідковувати місце знаходження Вашого т/з, техніки, обладнання.

Що ми перевозимо

Компанія з перевезень Оптимал Логістик спеціалізується на доставці нестандартних вантажів. Наприклад, не завжди можна придбати сільськогосподарський транспорт у своєму місті або селі. Тому ми займаємося транзитом повільного та великого сільськогосподарського транспорту, який на звичайній дорозі просто не може бути. Іноді, для заводу необхідно промислові агрегати або будівельна техніка, але поруч немає магазинів з потрібним обладнанням. Наша фірма – найкраще рішення для цього. Ми доставимо Вам покупку з країн Азії, Європи та України. Також займаємося транспортуваннями морського транспорту, так як іноді він має великі габарити. З-за цього з’являються труднощі з перевезенням. В Optimal Logistic працюють фахівці, які забезпечують безпечне транспортування морського транспорту.

Чому саме ми

Тому що у нас є безліч фахівців. Спеціальні автомобілі, розроблені для доставки нестандартних вантажів, які важать від 38 тонн і довжиною більше 30 метрів; якість, безпеку, окремий підхід до кожного клієнта та доступна ціна. Все це – компанія з перевезення вантажів Optimal Logistic. Звертайтеся. Будемо раді співпраці!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
загрузка рейтингаLoading...