Негабаритні перевезення

22-10-2018
Негабаритні перевезення

Вага та розмір поклажі не принципові для компанії «Оптимал Логістик». Специфіка діяльності підприємства заснована на доставці верстатів, механізмів, комплектуючих агрегатів, технічних пристроїв або машин нестандартних геометричних розмірів і маси. Специфіка товарів незвичайних габаритів відрізняється унікальністю, негабаритні перевезення здійснюються спецтехнікою, підібраною за індивідуальними показниками вантажу.

Види негабаритних перевезень

 • Товари нестандартного типу відрізняються кількома ознаками:Великогабаритний об’єкт з розмірами, що перевищують параметри платформи транспорту;
 • Довгомірні товари, що перевищують довжину платформи понад 2-х метрів;
 • Великоваговий об’єкт з масою, що надає тиск на осі автопоїзда, що перевищує показників нормативних документів.

Термінові і планові негабаритні перевезення за вигідною ціною з Києва на протязі всього шляху, замовити які можна через сайт https://optimal-logistic.com/, відслідковуються по всьому маршруту пересування. Транспортування негабаритного вантажу в країни Європи, по Україні або Азії вимагає від компанії «Optimal Logistic» дотримання специфічних вимог, які впливають не тільки на рейтинг фірми. Основним завданням організації є доставка продукції в зазначені терміни, без пошкоджень. Всі негабаритні товари, що реєструються в журналі компанії, перед перевезенням піддаються страхуванню в обов’язковому порядку.

До негабаритної перевезення можна замовити:

 • Трактор, бульдозер, підйомний кран, бурова установка, грейдер, дробарка, дорожній каток;
 • Трансформатор, компресор, ємність, прес, прокатний стан, металообробні верстати;
 • Побутівка, павільйон, будинкова конструкція;
 • Бур, труби, щогли, вишки, турбіни;
 • Дошки, колоди, рейки.

До складних видів недорогий перевезення негабариту відносяться «проектні» вантажі, переміщення яких з громадської дорозі заборонено. Крім дотримання правил безпеки, логісту необхідно розробити індивідуальний маршрут перевезення негабариту, спосіб пересування по мосту і під естакадою, графік руху. Робочий план складається з урахуванням обмежень по висоті і ширині переміщуваного об’єкта, а також вимог країн Європи і СНД.

Вимоги Законодавства України до негабаритним перевезень

Вимогами Закону України передбачена негабаритна перевезення вантажів нестандартних розмірів, якщо дотримані наступні умови:

 • Негабарит не повинен обмежувати поле зору водія, закривати габаритні ліхтарі і фари;
 • Негабарит не знижує ступінь стійкості транспортного засобу, не заважає його керованості;
 • Чи не габаритний вантаж не заважає водієві комфортно реагувати на нестандартні ситуації під час руху і сигнали інспектора ДАІ;
 • Транспортується негабарит не повинен загрожувати здоров’ю або життю учасників руху.

Плануючи негабаритні перевезення по Україні, головний механік підприємства «Оптимал Логістик» проводить повну перевірку механізмів і агрегатів автомобіля, елементів кріплення негабаритного вантажу, комплекту запасних частин, витратних матеріалів. Як супроводжуючого в допомогу водієві для перевезення негабаритних вантажів призначається експедитор.

Негабаритні перевезення найчастіше виконуються спецтранспортом спеціального типу: лафети, трали, евакуатори, платформи з причепом. Ціна послуги визначається складність замовлення.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...