Перевезення балок кранових

Перевезення балок кранових від Оптимал ЛогістикПеревезення балок кранових — це дуже специфічне транспортування негабаритних вантажів. Наша компанія має великий досвід у наданні даної послуги по Україні, Європі і територій Середньої Азії. Транспортування балок кранових на нашій фірмі здійснюється спеціальними низькорамними платформами (трали, низкорамники, модернізовані трали).

Організація перевезення балок кранових

Перевезення кран-балки проводиться в кілька етапів:

  1. 1. Підготовка.
  2. 2. Супровід.
  3. 3. Контроль.

Підготовчий

На цьому етапі наші фахівці оформляють всю необхідну для транспортування дозвільно – супровідну документацію. Послідовно прокладається декілька маршрутів руху з урахуванням особливостей автомагістралей і можливості виникнення непередбачених ситуацій.

Етап супроводу

Цей етап включає в себе установку всієї необхідної спеціалізованої техніки (трали, тягачі сідельні, установка оснастки, розсувні платформи та інше). При необхідності пересування вантажу виконується з супроводом дорожньо-постових служб.

Контроль

Контроль транспортування вантажу ведеться спеціалістами по території всього маршруту слідування і закінчується при вивантаженні в пункті здачі. При виникненні проблемних ситуацій, вони усуваються швидко досвідченими співробітниками.

Замовлення та розрахунок вартості перевезення балок кранових

Замовити послугу та розрахувати її вартість Ви можете на нашому сайті, де вказані телефони і контактні дані. На сайті компанії необхідно заповнити форму – Розрахунок вартості і в оперативному режимі з Вами зв’яжеться досвідчений менеджер, і, уточнивши всі деталі, допоможе з оформленням замовлення.При визначенні вартості послуг будуть враховані всі Ваші побажання. Використання різної спеціалізованої автотехніки дозволяє нашим фахівцям знизити для Вас вартість послуги перевезення кранових балок. Перевозити важкі і великогабаритні вантажі з Optimal Logistic – це надійно, зручно і економно!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...