Перевезення низькорамними платформами

22-07-2018
Перевезення низькорамними платформами

Необхідність транспортувань великогабаритний техніки нестандартних розмірів, контейнерів особливо в умовах щільної забудови змушує вдаватися до використання низькорамних платформ. На відміну від стандартних причепів, вони вимагають більшого професіоналізму водія і самої організації процесу перевезення, за що може поручитися лише відповідальний перевізник. Наша компанія здійснює перевезення низькорамними платформами вже довгий строк, протягом якого зарекомендувала себе як відповідальний, старанний і сумлінний перевізник.

Чому варто замовити перевезення низькорамною платформою саме у Optimal Logistic

Націлена на прогресивний розвиток наша компанія пропонує скористатися послугами з транспортування техніки і обладнання по Україні, Європі, Середній Азії. Роблячи упор на нові зразки техніки, логісти ретельно планують маршрути вантажоперевезень, враховуючи і прогнози погоди за місцем проходження колони і стан дорожнього полотна, і запасні шляхи об’їзду при нестандартних ситуаціях. При співробітництві з клієнтами, співробітники Optimal Logistic надає підтримку в оформленні потрібних документів і оперативно реагують на бажання замовників. Контроль за проходженням вантажу здійснюється завдяки встановленим ка машинах системах супутникової навігації. Дізнатися ціни за послуги можна зв’язавшись з менеджером після заповнення форми на сайті.

Особливості і перевага низькорамних платформ

Великий плюс даних тралів – це низька висота навантаження техніки (50-95 см). При значній довжині платформа комплектується декількома осями таким чином, що навантаження від транспортованого обладнання рівномірно розподіляється по них, і дорожнє покриття не руйнується. Многоосность дозволяє перевозити на таких платформах вантажі до 300 тонн. Низька висота 2 дає переваги – полегшений заїзд техніки на них і можливість колони проїжджати по тунелях, під мостами, лініями електропередач, що істотно розширює географію перевезень.Можна виділити ключові особливості експлуатації низькорамних платформ:

  1. Заїзд техніки спрощено із-за низької висоти трала.
  2. Можливість з’єднувати кілька платформ дозволяє мати справу з вантажами довжиною до 45 метрів.
  3. Наявність кількох провідних осей полегшує маневрування.
  4. Універсальність конструкції різних моделей робить їх ремонт менш складним.

Специфіка експлуатації низькорамних платформ висуває підвищені вимоги до планування та організації перевезень. Optimal Logistic повністю розкриває потенціал використання такої техніки для потреб замовників і гарантує якісний сервіс. Працюючи по Україні, Середній Азії та Європі компанія придбала статус надійного виконавця своїх зобов’язань перед клієнтами. Розрахунок вартості перевезення можна зробити в будь-який зручний для Вас час на сайті в режимі онлайн. Перевезення низькорамними платформами ми виконаємо професійно та вчасно. Звертайтеся в Оптимал Логістик!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...