Перевезення опор ЛЕП

Перевезення опор ЛЕП від Оптимал ЛогістикПеревезення опор ЛЕП здійснюється по всій території України, Європи та середньої Азії. Наша компанія добре зарекомендувала себе, починаючи з відкриття і до сьогоднішнього дня підтримує свій статус, вдосконалить професіоналізм. Саме тому транспортування ліній електропередач в найрізноманітніші віддалені області є однією з найбільш затребуваних послуг у фірмі Optimal Logistic. Ми завжди готові допомогти будівельним бригадам доставити і негабаритний великоваговий вантаж до об’єктів будівництва.Опори ЛЕП вважаються складним вантажем: ці конструкції є нерозбірними, їх вага вкрай великий, а довжина може перевищувати 10 метрів. Основні елементи опор виконують з металу, дерева або залізобетону. Найбільш габаритними є металеві контракції, а найбільш важкими – залізобетонні елементи.

Чому замовити послугу перевезення опор, варто саме у фірми Оптимал Логістик

При транспортуванні опор освітлення наша компанія використовує тільки спеціалізовану техніку, яка здатна пройти тривалий шлях, під’їхати до будь-якої будівельної майданчику. Це гарантує не тільки збереження цілісності конструкцій, але також і значну фінансову вигоду для замовника. Перевезення опор освітлення доступна за вартістю, ціна менша ніж у конкурентів.До технічного стану транспортного засобу пред’явлені особливі вимоги. Для забезпечення безпеки вантажу, машини обладнані вбудованими механізмами кріплення і фіксаторами.Для такелажних робіт з опорами освітлення ми використовуємо міцні ланцюги, троси, канати, гаки та карабіни, а також лебідки і спеціальні крани. На вартість послуг це ніяк не впливає.

Особливості перевезення опор

Такого плану вантаж відноситься до категорії негабаритного, тому необхідно оформляти супровідну та дозвільну документацію. Логісти Optimal Logistic підкажуть, які саме папери потрібно підготувати для подальшої послуги перевезення опор ЛЕП на велику відстань.Отримавши всю необхідну інформацію, наші фахівці розраховують прийнятну потужність транспортного засобу для перевезення вантажу і прокладають маршрут прямування.

Замовлення

Якщо Вам потрібно здійснити перевезення вантажу подібного типу, можете зробити замовлення в нашій компанії Optimal Logistic. Вартість перевезення доступна і не зміниться після закінчення доставки. Ми зробимо все, що нас залежить, щоб перевезення опор на будівельний майданчик була виконана точно в строк і в ідеальному стані.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...