Перевезення великогабаритних великовагових вантажів

15-08-2018
Перевезення великогабаритних великовагових вантажів

Фірмою Оптимал Логістик здійснюється перевезення великогабаритних великовагових вантажів спеціалізованим транспортом, а саме: бурових машин, бульдозерів, ковзанок, екскаваторів, турбін, котлів і т. д.Компанія пропонує послуги на прийнятних для замовника умовах, своєчасно виконує взяті зобов’язання, має велику клієнтську базу, позитивні відгуки.

Чому перевезення великогабаритних великовагових вантажів варто замовити саме у Оптимал Логістик

Фахівці компанії мають великий практикою, компетентністю, відповідальністю, завжди прагнуть враховувати побажання кожного клієнта, запропонувати вигідний розрахунок вартості перевезення.За тривалий період роботи компанією накопичений достатній досвід для ефективного здійснення транспортування. Ціни послуг більше ніж прийнятні, нижче ніж у конкурентів. Вартість за доставку взъедается тільки в одну сторону. Це величезний плюс нашої кампанії, так як конкуруючі організації беруть оплату за зворотний шлях автотранспорту в автопарк.

Перевезення великовагових і великогабаритних вантажів і її підготовка

Проводиться підняття вантажу/агрегату на платформу. Він рівномірно, дбайливо розподіляється, фіксується, ретельно зміцнюється на автотранспорті, що на 100% гарантує його збереження до місця призначення. Логісти перевіряють якість виконаної роботи і тільки потім здійснюють безпосередньо, доставку.Для вдалої транспортування робиться наступні дії:

  • підбирається оптимальний транспорт для виконання замовлення;
  • оптимізація маршруту, наявність в дорозі пунктів обслуговування транспорту, заправок;
  • використання найбільш відповідної додаткової техніки;
  • перевірка автотранспорту на наявність яких-небудь несправностей;
  • інструктаж водія про важкопрохідних ділянках доріг, прогнозі погоди;
  • про можливі форс-мажорних обставин.

Перевезення великогабаритних та великовагових вантажів: пункти призначення

Доставка проводиться:

  • по всій території України;
  • Європейській частині світу;
  • країнам середньої Азії.

Зробити замовлення можна в будь-який час на сайті http://optimal-logistic.com. Якщо у Вас залишилися питання – телефонуйте або залиште заявку на безкоштовний дзвінок. Наші менеджери абсолютно безкоштовно проконсультують Вас. Наш режим роботи можна подивитися на веб-ресурсі в розділі Контакти.Перевезення великогабаритних великовагових вантажів від Оптимал Логістик – це гарантія доступності, високого професіоналізму та своєчасної доставки. Звертайтеся – завжди раді співпраці!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
загрузка рейтингаLoading...