Перевезення вітряків

Перевезення вітряків Оптимал ЛогістикКомпанія Optimal Logistic надає послугу – перевезення вітряків по Україні, Європі та середній Азії. Багаторічний досвід і професіоналізм гарантують надійність транспортування.Транспортування вітряків – це досить складна процедура. Всі деталі вітроелектростанції важкі і габаритні, тому для їх доставки підбирається спеціальна техніка і ретельно планується маршрут. Однак, затребуваність у таких транспортировках зростає у зв’язку з популяризацією зелених джерел енергії.

Як відбувається перевезення негабаритних вітряків?

Вітряк перевозять по частинах в розібраному вигляді. Окремо їдуть:

  • гондола;
  • колона;
  • лопаті.

Коли вітрогенератор треба доставити в важкопрохідні місця, лопаті і колону розбирають на частини на заводі-виготівнику і потім в такому вигляді доставляють на місце. При звичайних умовах транспортують вже в зібраному вигляді. Вартість перевезення в такому випадку мінімальна.

Що необхідно враховувати при перевезенні?

Компанія повинна не тільки мати необхідною технікою та ресурсами, але й досвідом у таких доставках. Іноді одна неточність у складанні маршруту або навантаженні деталі коштує всього обладнання в цілому.Чому саме компанія Optimal Logistic лідер у наданні подібних послуг:

  1. Наші логісти, вантажники і водії – професіонали своєї справи.
  2. Ми готові виконати замовлення на перевезення вітряків не тільки по Україні, але і за її межами.
  3. Ми завжди підемо Вам назустріч і врахуємо всі побажання.
  4. Замовити доставку можна в офісі або по телефону.

Зв’яжіться з нашими представника і проконсультуйтеся про особливості послуги перевезення вітряків прямо зараз. Вартість послуг більш ніж демократична.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...