Перевезення борони

Перевезення борони http://optimal-logistic.comКомпанія Optimal Logistic здійснює перевезення сільськогосподарських машин та навісного обладнання. При цьому подібні замовлення дуже складні з технічної точки зору. Так, перевезення борони вимагає застосування спеціального вантажного транспорту і точного розрахунку маршруту слідування.

Особливості переміщення

Транспортування борони має деякі особливості. Вони пояснюються розмірами даного обладнання. Адже борона може досягати 4 метрів в ширину. Тому, дані характеристики слід вказати більш детально:

  • Для переміщення подібних великогабаритних вантажів застосовується бортовий транспорт. Наявність бортів полегшує вантаження і вилучення обладнання;
  • Борона додатково кріпиться всередині причепа автомобіля, щоб виключити її зміщення і отримання механічних пошкоджень;
  • Рух транспорту здійснюється в суворій відповідності з правилами руху на дорогах з великим вантажем. Тому, швидкість автомобіля не перевищує 60 км \ год;
  • Надійна фіксація борони і дотримання швидкісного режиму гарантує безпечну доставку борони. Компанія забезпечує постачання в обумовлений термін. При цьому обладнання не буде пошкоджено.

Географія поставок

Переміщення названого обладнання часто потрібно не тільки по Україні, але і в інші країни. Тому, компанія готова взяти на себе експедиторські завдання, надання та заповнення митних документів при перетині державного кордону. В цілому, перевезення борони здійснюється по Європі, Середній Азії і всередині Украіни.Перед виконанням замовлення, фахівці розраховують вартість доставки, яка залишається незмінною для замовника. Ціна послуг включає паливні витрати, митні збори. Крім того, розрахунок вартості включає ще й ціну на експедиторське супровід вантажу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...