Перевезення бульдозера

Перевезення бульдозера optimal-logistic.comНа будівельному об’єкті важливу роль відіграє наявність певної спецтехніки. Компанія Optimal Logistic має великий досвід в транспортуванні бульдозерів та іншої будівельної техніки. Перевезення бульдозера нами здійснюється в точно обумовлених час за вказаною адресою і за доступною ціною.

Переваги перевезень компанією Optimal Logistic

Ми готові забезпечити перевезення бульдозерів не тільки по території України, але також і за кордон (ми доставимо техніку в Середню Азію мул країни Європи). Серед переваг роботи з фірмою Оптимал Логістик виділяються:

  • Швидке оформлення замовлення. Кваліфіковані фахівці приймуть Ваше замовлення і уточнять всі деталі для максимально зручного та швидкого надання послуги.
  • Розрахунок вартості послуг. Ми точно розрахуємо повну вартість залежно від габаритів техніки і маршруту.
  • Безпека перевезення бульдозерів. У нас в є спеціалізовані платформи – трали, які призначені саме для транспортування габаритних машин. Ми гарантуємо повну схоронність перевезених агрегатів.
  • Швидку доставку. Логісти опрацьовують маршрут залежно від трафіку на дорогах, наявності мостів і залізничних переїздів та багатьох інших факторів, щоб виключити всілякі форс-мажорні обставини. Водії мають великий досвід роботи в даній сфері.

Транспортування бульдозера

Від Вас не буде потрібно ніяких дій, фахівці нашої компанії все зроблять самостійно. Послуга перевезення бульдозерів складається з таких етапів:

  1. погрузка і закріплення техніки на платформі. Це дуже важливо, адже при неправильному закріпленні техніка може пошкодитися, особливо під час тривалих перевезень. За приставному трапу бульдозер заїжджає на трал і його положення надійно фіксують за допомогою лебідок і гаків;
  2. перевезення бульдозерів;
  3. розвантаження (техніку открепляют і перевіряють збереження деталей).

Ми давно працюємо в сфері послуг з транспортування спецтехніки та цінуємо свою заслужену хорошу репутацію. Звернутися до нас Ви можете по телефону або через електронну форму на сайті optimal-logistic.com.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...