Перевезення бурової установки

Перевезення бурової установки - Optimal-logisticВ ряду нестандартних транспортних операцій перевезення бурової установки займає окреме місце. Габаритність і значна ціна подібного обладнання вимагають від перевізника застосування особливої ​​техніки, вміння вибрати правильний маршрут, оформити дозвільні папери. При цьому перевезення бурової і її вартість залежить від типу / маси бура, віддаленості об’єкта, проблемності під’їзду до нього.

Технологічна специфіка перевезення бурових установок

Для транспортування обладнання для буріння необхідний певний комплекс тих коштів, обов’язкові елементи якого:

  1. багатотоннажних вантажне авто (сідельний тягач) обраної вантажопідйомності;
  2. довгомірний трал (заїзд передній) з відповідним навісним обладнанням;
  3. вантажно-розвантажувальні механізми, що відповідають характеру робіт.

Крім власне перевезення бурової, в вартість вже включені витрати по підготовці / погодженням дозвільних документів, оптимізації логістики і страхування вантажу.

Безпечне перевезення бурових установок у взаємоузгоджені терміни

Оскільки професійна діяльність з транспортування бурильної та іншої габаритної техніки потребує державного ліцензування, самостійне виконання таких робіт без офіційного дозволу неприпустимо. Взаємодія з нами дозволяє:

  • уникнути ризиків пошкодження вантажу;
  • забезпечити технічну безпеку процесу;
  • витримати необхідні терміни доставки.

Звернувшись в компанію Optimal Logistic, Ви отримуєте гарантію на акуратну і швидку транспортування бурів у відповідність з актуальними технічними правилами. А грамотний розрахунок вартості послуг з перевезення бурової в межах України, по Європі та Середній Азії допоможе Вам скоротити трудовитрати і заощадити фінанси.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...