Перевезення цистерн

Перевезення цистерн (котлів) http://optimal-logistic.comОскільки основним профілем діяльності Optimal Logistic є транспортування важких і негабаритних вантажів, то слід згадати і про таку їх різновиди, як цистерни.

Особливості перевезення цистерн

Хоча ці великогабаритні ємності відносяться, скоріше, до категорії просто громіздких і негабаритних вантажів, ніж важких, однак і перевезення цистерн має свої особливості. Зокрема, вантажі такого роду перевозяться в порожньому вигляді на особливо пристосованому для цієї мети напівпричепі з низькою рамою і переднім заїздом, який називається тралом. Завдяки чому на його навантаження йде значно менше часу, ніж при використанні напівпричепів інших тіпов. Преімущества послуг Optimal Logistic:

  • Низька вартість.
  • Професійні управлінці і водії з величезним досвідом.
  • Низькорамний напівпричіп, спеціально пристосований для транспортування негабаритів.
  • Надійні кріплення для напівпричепів від кращих виробників.
  • Перевезення цистерни проводиться в найкоротші терміни.

Географія роботи

Оптимал Логістик займається доставкою не тільки по території України, але також по Європі і країнам Середньої Азії. При цьому, вартість послуг досить невисока, а, отже, доступна всім потенційним заказчікам. Для того щоб отримати повний розрахунок вартості, а також час доставки до місця призначення, Ви можете у менеджера, який відповість на будь-яке питання, що стосується перевезень цистерн, а також швидко і чітко оформить заказ. Обратівшісь до нас, Ви можете не турбуватися про збереження вантажу, так як всі водії володіють колосальним досвідом. Їм відомі ями і вибоїни, що можуть зустрітися на дорогах Європи і Середньої Азії в процесі виконання замовлення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...