Перевезення дробарки

Перевезення дробарки http://optimal-logistic.comПрофесійна перевезення дробарки необхідна, оскільки дане обладнання не є мобільним і не може самостійно пересуватися. Тому дану послугу необхідно замовляти у перевізників, які в цьому мають великий досвід. Так як транспортування дробарок є підвищену небезпеку і складність. Адже вони мають великі розміри і висоту. Важливо заздалегідь прораховувати маршрут по Україні та іншим державам.

Як виконується процес

Перевезення Дробарки тралом є найбільш зручним способом переміщення даної техніки. Нерідко, простіше перевезти її тралом, ніж демонтувати і потім збирати вновь.Прі переміщенні по Європі або Середньої Азії дотримуються загальні міжнародні норми безпеки. Устаткування розміщується на платформі і міцно фіксується. Це виключає перекидання дробарки або з’їзд з платформи.В темний час доби транспорт обов’язково переміщається з включеними вогнями і на невеликій швидкості.

У чому особливості планування перевезення дробарок

Подібна послуга вимагає серйозного планування. Від цього залежить вартість і якість доставки. При плануванні приймаються до уваги наступні обставини:

  • Відстань впливає на витрату палива. А вартість послуг ґрунтується на паливних витратах. Тому, логісти компанії підбирають короткий маршрут без ділянок з ремонтованими дорогами;
  • Наявність платних відрізків магістралі. Нерідко, ними необхідно користуватися з метою термінової доставки вантажу;
  • Наявність мостів, опор передач і інших інженерних споруд. Обов’язково оцінюється їх висота з зіставленням висоти навантаженого трала.

При цьому розрахунок вартості послуг заздалегідь представляється замовнику. Всі деталі обговорюються, і перевезення дробарок починається тільки після схвалення замовником маршруту і додаткових витрат.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...