Перевезення ємностей

Перевезення ємностей http://optimal-logistic.comСьогодні складно знайти фірму, яка спеціалізується на транспортуванні складних вантажів. Наприклад, багатьом організаціям потрібно перевезення ємностей по Європі і середньої Азії, але не кожна фірма візьметься за виконання такого замовлення. Наша компанія готова якісно здійснити дану послугу в будь-яких розмірах і обсягах.

Опис послуги

Перевезення ємності нестандартних габаритів по Україні або будь-якій країні досить складна процедура, так як для цього необхідна специфічна техніка і навчений персонал. У нашій компанії не перший раз стикаються з вирішенням подібних завдань, тому вона буде вирішена оператівно.Для перевезення негабаритних ємностей використовується вже підготовлена ​​техніка, яка підлаштовується під за заявку замовника. Логісти раціонально вибудовують транспортний маршрут, щоб вантаж замовника був доставлений в пункт призначення в первозданному вигляді. Особливо це актуально для випадку, коли потрібно перевезення негабаритних ємностей вже наповнених якимись рідинами.

Вартість

Перевезення оцінюється виходячи з таких критеріїв:

  • тривалість маршруту;
  • необхідний обсяг транспортування;
  • складність товару;
  • терміновість виконання логістичних дій.

У Optimal Logistic розрахунок вартості проводиться відразу. Ви не будете доплачувати за перевіз товару після прибуття машини в кінцевий пункт. Розрахункова ціна є кінцевою і незмінною. Якщо Вам необхідна послуга перевезення негабаритних ємностей, то компанія Optimal Logistic допоможе Вам виконати її бездоганно.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...