Перевезення катка

Перевезення катка http://optimal-logistic.comНаша компанія Optimal Logistic на сьогоднішній день є одним з лідерів доставки великовагових і негабаритних вантажів в держави Європи, Середньої Азії та України. Один з напрямків спеціалізації – перевезення ковзанок.

Транспортування

При перевезенні необхідно враховувати різні нюанси, а саме:

  • Надійність. Перевезення катка – непросте заняття, тому головне – надійність. Ми використовуємо тільки сучасні засоби кріплення і доставки. Це робить перевезення надійної і швидкої.
  • Професіоналізм. Важливим є професіоналізм робітників, водіїв, менеджерів. Адже якщо транспортування катка буде відбуватися непрофесійно може статися нещасний випадок, ДТП, поломка деталей, а то і подальша непрацездатність вантажу. Що б цього не сталося, компанія вимоглива до підбору персоналу, тому у нас знайдете тільки висококваліфікованих фахівців, які вже не один рік відпрацювали за фахом.
  • Географія. Іноді потрібно транспортування ковзанок не тільки між містами, а й між країнами. Так Optimal Logistic перевезе його з держави Європи в Україні, Росії чи Середню Азію.
  • Вартість. Оскільки компанія займається транспортуванням вже не перший рік, має кваліфікованих співробітників, різноманітні машини, немає причин вдаватися до допомоги інших фірм. Ціни на доставку ковзанок є одними з найнижчих в нашій галузі. На сайті можна розрахувати вартість доставки. Для цього необхідно вказати контактну особу, інформацію про перевезення та характеристиці вантажу.

Запрошуємо до співробітництва!.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (5 оценок, среднее: 4,20 из 5)
загрузка рейтингаLoading...