Перевезення комбайнів

Перевезення комбайнів http://optimal-logistic.comПеревезення комбайнів автотранспортом є найкращим способом переміщення даної техніки на далекі відстані. Очевидно, що перевезти його по Європі, по Україні або середньої Азії, своїм ходом, неможливо. В такому випадку перевезення комбайна потребують занадто багато часу. Тому, використовується трал для перевезення комбайнів та інша спеціалізована техніка.

Особливості послуги

Перевезення комбайнів по Україні вимагає дотримання особливих норм безпеки. Наприклад, ширина жатки може перевищувати 8 метрів. А висота техніки нерідко досягає 4, 5 метрів і вище. Тому переміщення повинно відповідати міжнародним стандартам. Для кращого розуміння специфіки послуги, слід перерахувати основні її особливості:

  • Необхідно використовувати спеціальні причепи. На їхній платформі комбайн надійно кріпиться. При цьому з нього нерідко знімається навісне обладнання. Це істотно полегшує переміщення;
  • Водії компанії гарантовано дотримуються швидкісного режиму. Адже великогабаритну техніку допускається переміщати тільки на низьких швидкостях, щоб забезпечити її стійкість на платформі;
  • Ретельно прораховується маршрут. Якщо він включає проїзд під мостами, перетин залізничних колій, то логістика ускладнюється. Необхідно так прорахувати маршрут, щоб не виникали складності з-за висоти і його габаритних розмірів.

Таким чином, транспортування комбайнів здійснюється з дотриманням швидкісного режиму, застосовуються спеціальні причепи – трали. Це дозволяє доставити вантаж до кінцевої точки в безпечному режимі і точно в строк.

Скільки коштує послуга

Розрахунок вартості послуг фахівцями Optimal Logistic виконується з урахуванням кількох факторів. Так, на вартість перевезення комбайнів впливає витрата палива, переміщення по платним магістралях. За бажанням замовника, маршрут може бути побудований без проїзду по платних автодорогах. Але в деяких випадках, це є єдиним і найкращим варіантом.Важливо передбачити і перетин державних кордонів, оплати зборів і мит. Всі витрати підраховуються заздалегідь і замовнику видається остаточна ціна, яка не буде збільшена. Однак вартість послуг не потребують масштабних витрат з боку замовника. Адже логісти компанії підберуть оптимальний маршрут, а досвідчені водії забезпечать своєчасну доставку комбайна.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (7 оценок, среднее: 4,71 из 5)
загрузка рейтингаLoading...