Перевезення котлів

Перевезення котлів https://optimal-logistic.comПарові котли застосовуються на багатьох видобувних і переробних підприємствах. Таке обладнання досягає декількох метрів у висоту і має значну вагу. Тому, перевезення котлів вимагає чіткої опрацювання маршруту і використання спеціальної техніки.

Як виконується транспортування

Перевезення котлів здійснюється на потужних тягачах з причіпними платформами. Такі автомашини здатні переміщати вантажі з масою в кілька десятків тонн.Наша компанія виконає замовлення по переміщенню зазначеного обладнання по Україні, державах Середньої Азії і Європі. При цьому Оптимал Логістик бере на себе рішення задачі по навантаженню обладнання та його розвантаження. Відповідно, перевезення парових котлів не потребує участі з боку заказчіка.Перемещеніе вантажів відбувається тільки на нових тягачах, які пройшли повний передрейсовий огляд. Тому, доставка котла виконується точно в обумовлений термін без затримок, викликаних поломкою транспорту.

Що враховується при розрахунку вартості

Ключову роль відіграє вартість перевезення котла. Точний розрахунок дозволяє заощадити кошти замовника і запропонувати йому найкращий варіант. В цілому, вартість послуг ґрунтується на обліку таким чинників:

  • Загальна протяжність шляху. Необхідно взяти до уваги ремонт окремих ділянок доріг, наявність платних магістралей і нерівного рельєфу місцевості. При необхідності слід передбачити перевантаження устаткування на інший вид транспорту.
  • Наприклад, доставка може бути мульти модальної, тобто включати використання декількох видів транспортних засобів.
  • Враховуються збори при перетині кордону, а також експедиторські послуги.

Всі деталі перевезення котлів обов’язково обумовлюються з замовником. Йому надається остаточний кошторис, яка 100% не підлягає збільшенню.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...