Перевезення крана (автокрана)

Перевезення крана (автокрана) optimal-logistic.comНаша фірма Optimal Logistic має великий досвід в сфері транспортування різної господарської та будівельної спецтехніки. Ми надаємо клієнтам комплекс послуг з перевезення кранів та інших габаритних агрегатів на будь-які відстані. Перевезення крана проводиться за доступною ціною, і вона на порядок нижче ніж у конкурентів.

Переваги Optimal Logistic

У нас є все необхідне для оперативної та якісної послуги – перевезення кранів. Штат досвідчених співробітників в особі водіїв з багаторічним стажем, а також кваліфікованих логістів забезпечить для Вас найбільш комфортні умови транспортування. Співпрацюючи з нами, клієнти отримують:

 • Швидке оформлення замовлення.
 • Попередній розрахунок вартості послуг. Ви заздалегідь будете знати ціну робіт по навантаженні, транспортуванні, розвантаженні обладнання.
 • Транспортування на далекі відстані. Ми працюємо не тільки по Україні, а також здійснюємо перевезення в Середню Азію, країни Європи.
 • 100% гарантія збереження вантажів, які ми перевозимо. Вся техніка надійно закріплюється під час перевезення, вона доставляється в тому стані, в якому була занурена, без яких-небудь дефектів. Обов’язково проводиться огляд вантажів при завантаження / розвантаження.

Фіксація вантажу обладнання відбувається за допомогою тросів і гаків, які відрізняються високою міцністю. Це забезпечує стійкість агрегатів, що виключає ризики падіння або деформації деталей крана при проїзді крутих поворотів або подолання підйомів дорогі.Обращаясь в нашу компанію, клієнти можуть бути впевнені, що перевезення автокрана буде здійснена в термін. Ми розуміємо, що від наявності спецтехніки на будівельному об’єкті залежить багато чого, будь-які простої ведуть до додаткових витрат. Ми цінуємо Ваше і свій час. Швидкість, а також точність доставки є одними з головних достоїнств компанії Optimal Logistic.Наші фахівці спеціально розробляють найбільш зручні маршрути враховуючи безліч важливих факторів:

 1. щільність трафіку обраних трас / магістралей;
 2. наявність і стан залізничних переїздів, мостів (їх вантажопідйомність);
 3. швидкісний режим, при якому здійснюється перевезення баштового і гусеничного крана;
 4. наявність крутих спусків або нахилів дороги.

Опис етапів і процесу работ

Залежно від виду фахівці нашої компанії підбирають необхідні транспортні засоби. Процес перевезення баштового крана і перевезення гусеничного крана або автокрана практично не відрізняється. Він складається з 4-х етапів:

 • розрахунок вартості (з клієнтами обумовлюються всі нюанси робіт, заздалегідь озвучується вартість, наші ціни найнижчі на ринку);
 • погрузка;
 • транспортування;
 • розвантаження.

Ми гарантуємо безпеку доставки будь-якої техніки. Замовити наші послуги можна через форму на сайті або звернувшись до нас по телефону. Менеджери оперативно реагують на всі замовлення, вони завжди готові відповісти на питання клієнтів, звертайтеся!

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...