Перевезення культиватора

Перевезення культиватора - http://optimal-logistic.comНаша компанія займається перевезенням різної будівельної та господарської техніки. Ми спеціалізуємося на даних послугах і маємо великий досвід. Перевезення культиваторів є одним з основних напрямків діяльності optimal-logistic.com.

Наші переваги

Працюючи з нами Ви можете бути впевнені в тому, що:

  • транспортування культиватора відбудеться в обумовлені терміни і за вказаною адресою;
  • вантаж буде доставлений в тому ж стані, в якому був відправлений (збереження транспортується техніки ми гарантуємо).

У нас працюють кваліфіковані професіонали: водії з багаторічним стажем і досвідчені логісти, які відповідально ставляться до виконання поставлених завдань. Ми зможемо забезпечити максимально комфортні умови співпраці і розрахуємо вартість послуг залежно від кількості транспортується техніки і відстані перевезення. Оформити замовлення на транспортування культиваторів можна на сайті або звернувшись до нас по телефону. Географія перевезень дуже обширна, Оптимал Логістик здійснює перевезення культиваторів на будь-які відстані:

  1. по Україні (в різні регіони країни);
  2. Європі (всі документальні оформлення і отримання відповідних дозволів ми беремо на себе);Середній Азії і іншому зарубіжжю.

Дізнатися вартість послуг Ви можете також по телефону або звернувшись через форму на сайті.

Етапи та особливості перевезення культиваторів

Завдяки автопарку напівпричепів, тягачів та іншої спецтехніки ми гарантуємо виконання робіт в термін. Також це впливає і на вартість перевезення, у нас доступні ціни на послуги, так як ми забезпечені всім необхідним. Процес перевезення культиваторів складається з декількох етапів:

  • погрузка (напівпричіп з переднім заїздом дозволяє виключити необхідність додаткових витрат на замовлення кранів для навантаження, для установки культиватора на такий напівпричіп досить скористатися будь-яким доступним навантажувачем);
  • фіксація обладнання (для закріплення техніки використовуємо високоякісні ланцюга і кріплення, які надійно фіксують агрегат);
  • транспортування.

Звернувшись до нас Ви зможете швидко оформити замовлення на дані послуги. Наші менеджери дадуть відповідь на всі Ваші питання і обговорять всі аспекти перевезення і її документального оформлення залежно від маршруту прямування.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...