Перевезення яхт

Перевезення яхт http://optimal-logistic.comДля того, щоб перевезення яхт була здійснена в цілісності і в строк слід звертатися до професіоналів. Optimal Logistic має величезний досвід транспортування найрізноманітніших вантажів і техніки. Ми пропонуємо перевезення моторних яхт як по Україні, так і за кордон (Середня Азія, країни Європи). Проводимо огляд техніки при навантаження і вивантаження, а також стежимо за її станом під час всього шляху. Наприклад, при переїзді залізничних колій яхта, якщо вона встановлена ​​нестійкий, може нахилити або розхитатися. Це загрожує поломками і пошкодженнями.

Перевезення моторних яхт: особливості та переваги

У нашій компанії є все необхідне для перевезення яхт. Морські судна на суші є досить крихкою технікою, їх слід правильно і міцно фіксувати, особливо при тривалих перевезеннях. Вони мають різні габарити і особливості залежно від моделі і виробника. Довіряючи нам своє судно, клієнти можуть бути впевнені, що воно буде доставлено в зазначений термін точно за адресою. Ми дотримуємося умови складених договорів і обговорюємо з клієнтами всі нюанси проведення транспортування яхти.Основнимі перевагами нашої компанії є:

  1. Повний штат співробітників. Водії з багаторічним стажем, кваліфіковані логісти та технічний персонал мають великий досвід в сфері перевезення самих різних вантажів. Вони пропрацюють відповідає вашим потребам. При розробці проходження враховують трафік на трасах, наявність мостів і залізничних переїздів, а також рельєфу місцевості. Це важливо для виключення ризиків затримки в дорозі і інших форс-мажорних обставин.
  2. Наявність власної спецтехніки, оригінальних кріплень і ланцюги для трапа. Використання трапа з переднім заїздом дозволяє спростити навантаження обладнання та виключає необхідність використання кранів, що є значною економією коштів.
  3. Вигідна вартість. Ми не потребуємо послуг сторонніх фірм, тому можемо запропонувати клієнтам найдоступніші ціни на послуги транспортування моторних яхт. Ціна буде залежати від дальності маршруту і габаритів судна.

Транспортування моторної яхти від Оптимал Логістик

Процес надання послуги з перевезення можна розподілити на наступні етапи:

  • індивідуальний розрахунок вартості;
  • підбір спецтехніки та узгодження маршруту;
  • виїзд на місце і навантаження;
  • доставка;
  • вивантаження.

Звертайтеся до нас за телефоном або залишайте заявку на перевезення яхти прямо на сайті зі своїми контактними даними, і наші менеджери нададуть Вам розрахунок вартості, а також дадуть відповідь на всі Ваші запитання.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...