Перевезення реактора

Перевезення реактора http://optimal-logistic.comРеактори є ключовими елементами енергостанцій. Вони мають вагу від декількох десятків до сотень тонн. Тому, перевезення реактора являє собою непросту задачу. Важливо розуміти, що перевезення реакторів не повинна створювати загрози для дорожнього полотна і прокладених під ним інженерних мереж, а також для іншого транспорту, людей і будівель.

Як відбувається перевезення

Транспортування реактора відбувається в зібраному або розукомплектованому вигляді. Якщо вага обладнання дозволяє переміщати його наземним транспортом, то доставляється воно до місця призначення в зібраному вигляді. Але при необхідності, перевозяться окремі елементи, які збираються в точці доставкі.Для переміщення подібних вантажів використовуються потужні тягачі з платформою. Фахівці нашої компанії розраховують специфіку навантажувальних робіт, зняття реактора з платформи, його фіксацію при перевезенні. В цілому, розрахунок вартості послуг здійснюється на основі безлічі чинників, кожен з яких впливає на кінцеву ціну доставки реактора.

Як відбуваються розрахунки

Вартість послуг залежить від складності роботи. Адже вартість перевезення реактора включає паливні витрати, мита при переїзді через кордон. Оптимал Логістик займається переміщенням таких вантажів не тільки по Україні, але і по Європі, Середній Азії. Тому, перевезення може припускати подолання довгого маршрута.Следовательно, потрібно врахувати наявність платних ділянок магістралі, мостів і подібних інженерних споруд. За результатами оцінки, замовнику надається детальний розрахунок. Це підсумкова сума, яка не буде збільшуватися.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...