Перевезення верстатів

Перевезення верстатів http://optimal-logistic.comOptimal Logistic – транспортна організація, що займається доставкою негабаритних і великовагових вантажів по Європі, Середній Азії і Україні. Маючи багаторічний досвід фірма легко і оперативно зробить послугу – перевезення верстатів в будь-яку точку призначення. Ми – Ваш надійний помічник з вантажоперевезень!

Доставка верстата – швидко і надійно

Транспортування верстатів – одне з основних галузей діяльності організації. Представлене обладнання має велику вагу в порівнянні з невеликими габаритами. Така особливість враховується при перевезенні промислових верстатів і виконується за допомогою спеціальної техніки. Для безпеки і спрощення процесу навантаження на платформу використовуються низькорамні великовагові напівпричепи з зручним заездом.Перевозка промислових верстатів – повний контроль за виконанням заказаЗаказ на перевезення верстата Ви можете обговорити зі співробітниками Optimal Logistic. Грамотний персонал компанії допоможе Вам з оформленням послуги:

  • скласти дозвільні документи;
  • оформить страховку;
  • організовує супровід.

Перевезення верстата і її вартість

Optimal Logistic гарантує Вам невисоку вартість послуг, маючи доступні ціни серед інших компаній на ринку. Головними факторами для визначення вартості перевезення є:

  • вага;
  • розмір;
  • відстань до пункту призначення (різний ціновий діапазон для України, Середньої Азії та Європи).

Розрахунок вартості послуг Ви можете зробити на сайті компанії, заповнивши контактну інформацію про себе, особливості транспортування і характеристику вантажу.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 4,67 из 5)
загрузка рейтингаLoading...