Перевезення трансформаторів

Перевезення трансформаторів http://optimal-logistic.comПеревезення трансформаторів – особливий вид діяльності, який пред’являє до перевізника цілий ряд вимог. Так як даний тип вантажу є специфічним є три правила, якими необхідно керуватися. А саме:

  • Забезпечення надійної стійкості вантажу. Трансформатор відноситься до дорогого обладнання, тому особливе значення приділено цим пунктом. Необхідна 100% гарантія того, що вантаж не перекинеться під час транспортування.
  • Вибір маршруту. Менеджери проаналізують якість дорожнього полотна, кути поворотів і ухилів траси, по якій буде здійснене перевезення трансформатора.
  • Вибір транспорту, обладнання та такелажних пристроїв, за допомогою яких буде проводитися вся робота.

Пропозиція від Optimal Logistic

Наша компанія зарекомендувала себе надійним і досвідченим перевізником. Менеджери в найкоротші терміни проведуть розрахунок вартості послуг, визначать повний обсяг робіт і узгодять їх з усіма технічними службами. Географія діяльності Optimal Logistic обширна. Нині здійснюються перевезення трансформаторів по Україні, Середньої Азії, Европе.Все що необхідно зробити, це звернутися до оператора, який обговорить з Вами деталі майбутньої спільної роботи і запропонує оптимальний варіант виконання поставленого завдання з транспортування трансформатора.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (2 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...