Перевезення жатки

Перевезення жатки http://optimal-logistic.comНа даний момент перевезення жатки вважається дуже потрібної для осіб, які займаються сільськогосподарською діяльністю. У зв’язку з тим, що багато регіонів націлені на аграрний сектор і більшість полів перебувати в різних регіонах, перевезення жатки дуже актуальна.Компанія Optimal Logistic виконує перевезення на таких територіях:

  1. по Європі;
  2. по Україні;
  3. по середній Азії.

Транспортування жатки

Перевезення техніки реалізується разом з агрегатами. Варто відзначити, що сільгосптехніка не представляє собою важку техніку, отже, для її транспортування потрібен трейлер з вантажопідйомністю 30-45 тонн. Також, ми беремо до уваги, що перевезення жатки є великогабаритної операцією, тому наші трейлера обладнані спеціальними габаритними вогнями. Транспортування жатки виконується за всіма правилами ПДД.Наша компанія розуміє, як важливо, щоб доставка жаток була своєчасною, тому ми ретельно опрацюємо маршрут і розрахуємо точно час. Якщо трапляється непередбачена ситуація ми неодмінно докладемо максимум зусиль, щоб її вирішити і доставити жатку в необхідну точку країни.

Вартість перевезення

Вартість транспортування жатки залежить від відстані. Також ми враховуємо вартість наданих нами послуг, таких як навантаження і вивантаження. Відзначимо, при виконанні перевезення окремих агрегатів розрахунок вартості послуг ведеться інакше, в залежності від розмірів і тоннажа. С деталями та цікавою інформацією Ви можете ознайомитися на сайті http://optimal-logistic.com/perevozka-zhatki/Почему варто вибрати нашу компанію:

  • своєчасна доставка вантажу;
  • ретельне планування маршруту;
  • швидке оформлення документів;
  • величезний варіант авто.

Ми маємо сучасні тягачі і трейлера, які безпечно перевезуть жатку в будь-яке місце призначення.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...