Транспортування виробничих ліній

21-12-2018
Транспортування виробничих ліній

Перевезення цінних і нестандартних вантажів вимагає великих професійних навичок, досвіду і відповідальності. Гарантією доставки обладнання і товарів є індивідуальний підхід і відповідальність перед клієнтом, доступна вартість, допомога в оформленні документів. Транспортування виробничих ліній по Європі, а також країнам Азії логістичною компанією Optimal Logistic здійснюється відповідно до вимог безпеки.

Транспортування виробничих ліній логістичною компанією

Перевезення вантажів транспортною компанією Optimal-logistic.com здійснюється під постійним контролем диспетчера. Всі експедитори мають зв’язок з відправником і отримувачем, здають обладнання за накладною. Всі роботи. Пов’язані з упаковкою, відвантаженням і перевезенням виконуються на високому рівні за стандартом країни одержувача.Через фірму Optimal Logistic клієнт може замовити доставку товарів різного класу:

  • Будівельну техніку;
  • Річковий або морський транспорт;
  • Устаткування сільськогосподарського призначення;
  • Промислові верстати;
  • Конструкції нестандартних габаритів, маси.

Компанія, що працює в Харкові, має в своєму парку автотранспорт різної вантажопідйомності, підібрати машину або платформу для транспортування виробничої лінії допоможе менеджер фірми, розрахувати вартість послуги клієнт може самостійно за допомогою онлайн калькулятора.

Розрахувати вартість транспортування виробничої лінії

Транспортування виробничих ліній розраховується за географічним положенням кінцевої точки. По Україні негабаритні вантажі здійснюються в стислі терміни, для доставки замовлення в країни Європи або Середньої Азії займає від 7 до 10 днів. Вартість послуги формується наступними показниками:

  1. Габарити об’єкта;
  2. Час доставки;
  3. Вид номенклатури;
  4. Індивідуальні вимоги.

Для оформлення замовлення досить заповнити форму, отримати консультацію менеджера по питаннях, що цікавлять.На веб-ресурсі фірми https://optimal-logistic.com/ розміщений зразок форми заявки, де необхідно вказати: особисту інформацію, дані про вантаж, відомості про програму доставки. Заповнена анкета відправляється на електронну пошту компанії. Для підтвердження заявки необхідно замовити зворотний дзвінок.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
загрузка рейтингаLoading...