Перевезення металоконструкцій

23-07-2018
Перевезення металоконструкцій

Металоконструкції широко використовуються при будівництві різних будівель і об’єктів інфраструктури. У зв’язку з інтенсивними темпами зведення споруд постійно виникає необхідність перемістити конструкції з заводу-виробника на будівельний майданчик або вивезти з неї демонтовані елементи. Деякі зразки будівельної техніки, наприклад, баштові крани, складаються з металевих форм, стріл, які також потребують при транспортуванні істотних габаритах. Перевезення металоконструкцій послуга затребувана, яку наша фірма професійно виконує протягом тривалого часу по дорогах України, Європи та Середньої Азії. Нестандартні габарити та специфіка їх застосування змушують звертатися до перевірених виконавців. Наші ж фахівці стежать за новими моделями вантажної техніки і розробляють оптимальні стратегії з перевезення металоконструкцій у відповідності з законодавством.

Про особливості перевезення металоконструкцій

Важливою особливістю металоконструкцій є їх невелика вага при значних габаритах. Більшість моделей розбірні, і можливо компактно перевозити їх. Відповідно, при замовленні машин можна значно заощадити на транспорті, знаючи спосіб організації перевезень того чи іншого типу конструкцій:

  1. Для перевезення стандартних ваги і габаритів металоконструкцій застосовують бортові автомобілі.
  2. Труби діаметром понад 160 мм перевозяться поштучно, менш – міцно закріплені на платформах у зв’язках.

Для різних категорій металоконструкцій використовуються свої унікальні способи організації транспортування. Крім того, при плануванні маршруту, Оптимал Логістик звертає увагу на наступне:

  • Стан дорожнього покриття, тунелів, мостів у місці руху, пошук об’їзних шляхів у випадку ремонту трас.
  • Прогноз погоди на час транспортування, відсутність випадіння рясних опадів.

Про сервіс компанії і розрахунку вартості перевезення

Транспортування великогабаритних та великовагових металоконструкцій – відповідальний процес, який починається підготовкою документації, опрацюванням шляхів руху транспорту і закінчується актом приймання вантажу в пункті призначення. Працює на ринку вантажоперевезень багато років, наша компанія не раз доводила професійність сервісу. Індивідуальний підхід до клієнтів, чітке виконання зобов’язань перед ними, своєчасна доставка вантажу – виділили компанію з ряду аналогічних перевізників.Для бажаючих замовити перевезення металоконструкції діє онлайн-сервіс на сайті, заповнивши форми якого і відправивши, через час Вам відповість менеджер і обговорит подробиці замовлення і назве ціну майбутнього перевезення.Optimal Logistic робить ставку на продуктивну співпрацю із замовниками, постійно в курсі новинок вантажної техніки. Ми є перевіреним і надійним перевізником, гарантуємо своєчасну та якісну послугу – перевезення металоконструкцій за запитом клієнтів. Доставимо вчасно, без затримок – звертайтеся!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...