Перевезення негабаритів

14-08-2018
Перевезення негабаритів

Транспортування масивного транспорту, спец обладнання і машин технічного призначення – логістично складний і ресурсомісткий процес. Перевезення негабаритів пов’язана різними технічними складнощами і супутніми небезпеками під час процесу. Компанія Optimal Logistic забезпечить клієнта послугами надійної і безпечної доставки оформленого замовлення.

Optimal Logistic – перевезення негабаритів європейського рівня якості

Доставки негабаритного вантажу типу, найчастіше проводиться з використанням важкої причіпної техніки. Досягти максимальної ефективності цього процесу можливо завдяки злагодженій роботі співробітників компанії. Використання не тільки передової транспортувальної техніки, але і завчасне планування маршруту. Співробітники Optimal Logistic налагодять контакти і встановлять домовленість з Державними структурами країни (Державтоінспекція). Автопарк.

Перевезення негабариту на спецтехніці еталонного зразка

Технічна оснащеність компанії є одним з головних переваг Optimal Logistic. Автопарк стабільно поповнюється й удосконалюється новими моделями важких вантажівок. Ми регулярно стежимо за світовими новинками на авто ринку.що підрозділяються на кілька типів тягачі, прийнято класифікувати по вантажопідйомності:

  • легені – 20-25 тонн;
  • середні – 40-50 тонн;
  • важкі – 50-100 тонн.

Крім того, вищеперелічена техніка розподіляється по висоті вантажної площадки.Призначення спецтехніки для послуги перевезення негабаритних полягає в доставці спеціалізованих агрегатів: (трактори, бульдозери, асфальтоукладальники і тд.), неподільні вантажі (спецобладнання, труби). З переліком обладнання, яке ми транспортуємо, Ви можете ознайомитись на головній сторінці веб-ресурсу.

Перевезення негабариту: складності процесу

Транспортування вантажів в умовах вітчизняної інфраструктури і стану доріг є складним процесом. Якісна, копітка робота співробітників Optimal Logistic дозволить отримати замовлення у повній цілості. Після оформлення замовлення відбудеться розрахунок вартості перевезення з детальним погодженням цікавлять клієнта деталей. Озвучена ціна не зміниться після виконання нами замовлення, що досить часто буває у інших логістичних фірм.

Географія перевезення негабаритних

Доставка дійсна на території України, Європи, а також Середньої Азії. Величезна, взаємодіюча і злагоджена система, забезпечить вантажну доставку в будь-якому місті вищевказаних регіонів континенту. Перевезення негабаритних має виправдану і демократичну ціну. Якість обслуговування характеризується показовим, справді європейським підходом до робіт. Перевезення негабаритів з Оптимал Логістик – це зручно, швидко і доступно кожному. Звертайтеся – замовити послугу Ви можете прямо зараз, зателефонувавши за вказаними телефонами на сайті або замовивши безкоштовний дзвінок.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...