Перевезення побутівок

22-07-2018
Перевезення побутівок

Побутівка – мобільний тимчасове житло. Майже завжди використовується при будівельних роботах, в якості господарських або житлових приміщень. Стандартний розмір вагончика: ширина 2,5 м, довжина 6 м, висота 2,7 м. Все більше рахуватися великогабаритними і виробляються під замовлення. По завершенню будівельних робіт перевезення побутівок неминуча, і тому доведеться звертатися до кваліфіковані фірми.Компанія Optimal Logistic веде свою роботу досить давно і має цінний досвід транспортування вантажів, навіть за кордоном.Класифікують тимчасова споруда в залежності від призначення і матеріалу, з якого виконані блоки:

 • Дерев’яні – використовуються на дачних ділянках.
 • Металеві зі сталевими аркушами і каркасом – житло для будівельників, офіси.
 • Повністю металеві –для зберігання господарського інвентарю та техніки невеликого розміру.

Перевезення всіх видів побутівок на великі відстані

При замовленні і оформленні послуг, в узгоджений час співробітники нашої фірми підганяють кран маніпулятор до будинку, вантажать блок на авто платформу, перевозять і самі вивантажують.Використовують так само низкорамный трал, але для такого виду транспортування необхідно додатково замовити кран, для вантаження і розвантаження. Це вийде набагато дорожче. Єдиним плюсом буде, перевезення двох блоків одночасно. Конструкція низкорамного трала допускає такий варіант.Якщо ж потрібно перемістити на одній і тій же території, доведеться обійтися тільки краном маніпулятором. Ціну можна розрахувати прямо на сайті або зв’язатися з представниками нашої фірми. Розрахунок вартості перевезення розміщено у відповідному розділі.

Перевезення негабаритних побутівок: важливі моменти

Для безпечного транспортування вагончиків наші логісти враховують важливі аспекти, серед них:

 1. Параметри времянки, включаючи вагу.
 2. Вантажопідйомність транспорту.
 3. Способи безпечного кріплення (наприклад, тросами).
 4. Оформлення відповідних документів (ГИБДД). Малогабаритні побутівки часто не потребують спеціальних дозволів на перевезення.
 5. Матеріал, з якого зроблені вагони блоки.

Перевезення побутівки вимагає попередньої підготовки, а саме:

 • Прибрати все всередині – винести меблі і всі рушійні предмети.
 • Зовнішню поверхню очистити від землі і видалити всі кріплення (при скріпленні з фундаментом).
 • Підготувати рівне місце і прибрати всі зайві об’єкти, щоб машина змогла під’їхати максимально близько.
 • Подбати про місце розвантаження, очистити територію і підготувати рівну площадку.

Чому варто звертатися саме до нас

Перевізник Optimal Logistic є одним з найбільших в Україні і доставляє вантажі по всій Європі й середній Азії. Наші логісти прорахують найоптимальніший маршрут для скорочення вартості, максимально економно для Вас. У нашому розпорядженні знаходиться вся відповідна техніка, необхідна для переміщення об’єктів як на близькі, так і на далекі дистанції. Перевезення будівельних побутівок є однією з наших кваліфікацій.Фірма має досвідчених водіїв. Ми оформимо всі необхідні документи в стислі терміни і обов’язково застрахуємо конструкції від нещасних випадків. Довіртеся нам, і ми доставимо ваші вагончики в цілісності й схоронності в найкоротший час. Перевезення побутівок від Оптимал Логістик – це гарантія високого професіоналізму, доступною вартості і кращих умов для постійної співпраці!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...