Перевезення труб великого діаметра

23-07-2018
Перевезення труб великого діаметра

Перевезення труб великого діаметру належить до діяльності, що вимагає професійного підходу, спецтехніки і обладнання, а також відповідних дозволів.Реалізацію такого завдання правильніше доручити дослідної організації, що має необхідні ресурси для швидкого і якісного виконання завдання. Такою організацією є Оптимал Логістик, яка пропонує доступні ціни, весь спектр супутніх послуг, і здійснює діяльність в Україні, а також в Європі та Середній Азії.

Переваги перевезення труб великого діаметру компанією Оптимал Логістик

Поряд із загальними труднощами транспортування негабаритних вантажів (необхідність застосування спеціальної техніки, обмежена доступність інфраструктури, отримання дозволу), перевезення труб великого діаметру має свою специфіку.Труби, в силу круглого перерізу, рухливі, а, отже, потребують особливого кріплення. В іншому випадку вони можуть зміститися, що загрожує переворотом транспортного засобу і ДТП. Нерідко виникає необхідність супроводу вантажу краном для здійснення вантажно-розвантажувальних робіт. На багато типів труб нанесено антикорозійне покриття, яке може пошкодитися при неправильному поводженні під час транспортування, навантаження або розвантаження.Тому важливо довірити справу професіоналам, які спеціалізуються на такого роду послуги.Переваги Оптимал Логістик:

  1. Компанія гарантує якісне виконання завдання за доступними цінами з дотриманням встановлених термінів.
  2. Практикує індивідуальний підхід до клієнта, забезпечує захист його інтересів та оперативне реагування на можливу коригування замовлення.
  3. Розпорядженні парком сучасних транспортних засобів, має практику роботи в країнах Європи та Азії.
  4. Відстежує вантаж на маршруті і цілодобово піклується про нього.

Як замовити перевезення

Ви можете зробити попередній розрахунок вартості перевезення залишивши заявку на нашому сайті із зазначенням основних параметрів. Зв’яжіться з нами за контактами, вказаними на сайті, або активуйте значок виклику. Ми розробимо оптимальний маршрут, а при необхідності візьмемо на себе оформлення необхідних погоджень.З допомогою Оптимал Логістик перевезення труб великого діаметру здійснюється швидко і без проблем!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (1 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...