Перевезення трубоукладача

23-07-2018
Перевезення трубоукладача

Чому послугу перевезення трубоукладача варто довірити саме Оптимал Логістик? Укладання, ремонтні роботи та розбирання трубопроводів вимагають такої спеціальної техніки як трубоукладачі. Дану техніку щодня перекидають в найвіддаленіші райони, тому що газопроводів величезна кількість і згідно зі статистикою, щороку трапляється кілька аварій на тисячу кілометрів. Не рахуючи того, що періодично потрібно здійснювати профілактичне обслуговування. Так що переміщення такої техніки є дуже актуальною послугою. Якщо Вам потрібна транспортування трубоукладачів, звернутися у фірму Оптимал Логістик правильне рішення.Висококваліфіковані професіонали компанії Оптимал Логістик здійснюють надання послуг з ефективної перекидання трубоукладачів за короткий час. Наш величезний досвід і автомобільний парк дозволяє транспортувати негабаритний вантаж у будь-яку точку України, Європи та Середньої Азії в заздалегідь обумовлені терміни, що вкрай важливо для будь-якого клієнта.Як відомо, нафту та газ добувають в північних регіонах, тому трубоукладачі використовуються в дуже суворих умовах. Температура там може опускатися до п’ятдесяти градусів нижче нульової позначки. На більшості моделей – гусениці, що дозволяє їм пересуватися в тундрі і болотистими територіями. Ширина техніки при цьому зростає, що робить перекидання машини більш скрутною.Величезні габарити трубоукладачів, як правило, зменшуються методом зняття стріл і противаг. Робиться це підйомним краном. Але навіть після виконаної процедури трубоукладачі залишаються негабаритним вантажем, який володіє значною вагою.

Замовлення на перевезення трубоукладача

Наша компанія володіє величезним досвідом в перевезенні трубоукладачів по Україні, Європі та Середній Азії. Зробити розрахунок вартості перевезення та замовити послугу ви можете прямо на нашому сайті. З Вами зв’яжеться наш представник і Ви дізнаєтеся ціну транспортування.Зі свого боку, ми гарантуємо:

  • якісно виконати замовлення;
  • доставити техніку в строк;
  • індивідуально підійти до кожної ситуації і дотримати Ваші інтереси;
  • оформити супровідні папери;
  • оперативно відгукуватися на зміну ваших побажань;
  • відстежувати процес транспортування;
  • дбайливо ставитися до вантажу.

Співпрацю з фірмою Optimal Logistic – це взаємодія з командою висококваліфікованих спеціалістів, яка робить свою роботу оперативно, якісно і надійно. Перевезення трубоукладача з нами швидко, зручно і завжди вчасно!


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
загрузка рейтингаLoading...