Правила перевезення негабаритних вантажів

13-08-2018
Правила перевезення негабаритних вантажів

При транспортуванні об’єктів певного виду слід враховувати безліч факторів, існують правила перевезення негабаритних вантажів, які обов’язкові до дотримання. Фахівці нашої компанії давно працюють у цій сфері і можуть детально проконсультувати Вас з усіх питань, стосовно даного процесу. У фірмі Optimal Logistic для Вас повністю розрахують вартість перевезення і проведуть транспортування в обумовлені терміни.

Правила перевезення негабаритного вантажу і переваги компанії Optimal Logistic

Негабаритні вантажі можуть бути різного типу, так як об’єкти за своїми розмірами можуть бути не пропорційні вазі (стандартними вважаються параметри у висоту до 3 метрів, довжиною не більше 30 м, а по масі не перевищують 20 тонн). Якщо дані розміри перевищені, то не у всіх випадках об’єкти можна розібрати на кілька деталей. У нашій компанії дотримуючись правил перевезення негабаритного вантажу всі маніпуляції будуть проведені акуратно, швидко і в строк.Ми транспортуємо:

  • сельскохозтехнику (комбайни різних типів, трактори, обприскувачі, сівалки, жниварки, борони);
  • будівельні та промислові агрегати (автокрани, стандартні крани, бульдозери, белаз, асфальтоукладальники, турбіни, дробарки, виробничі ємності, котли, цистерни, трансформаторні апарати);
  • морський транспорт (яхти різного типу, човни, батискафи і катери).

Відмітні переваги компанії Оптимал Логістик

Звернувшись до нас Ви можете бути впевнені, що всі процедури та етапи транспортування будуть проведені у відповідності з законодавчими правилами і нормами безпеки. У нашій фірмі перевезення негабаритних вантажів правила якої регламентовані, проводитися як по Україні, так і в Європейські країни або Середньої Азії.Наші переваги:

  • вигідні ціни;
  • кваліфікований підхід;
  • реагування на коригування від клієнтів;
  • допомога з оформленням певних документів;
  • простежування переміщення об’єктів під час перевезення.

Ми цінуємо Ваш час і кошти і дотримуємося правила перевезення негабаритних вантажів для швидкої доставки об’єктів за призначенням у стислі терміни.


1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (Пока оценок нет)
загрузка рейтингаLoading...