Перевезення гуркоту

Перевезення гуркоту http://optimal-logistic.comСамостійна перевезення гуркоту ускладнюється його розмірами. Адже дане обладнання використовується для сортування породи і застосовується видобувними підприємствами. Таке обладнання може досягати у висоту 4 і більше метрів, якщо враховувати висоту платформи трала.

Як перевозити

Перевезення гуркоту тралом є оптимальний варіант його переміщення на великі відстані. Тралом називається платформа, яка чіпляється до вантажного тягача. Також використовуються низькі платформи, щоб висота гуркоту не перешкоджала проїзду під опорами передач або мостамі.Географія діяльності нашої компанії охоплює Європу, Середню Азію. Крім того, перевезення здійснюється і по Україні.

Скільки коштує послуга

В першу чергу на ціну впливає відстань до кінцевої точки. Однак вартість перевезення гуркоту вдається серйозно знизити за рахунок роботи логістів нашої компанії. Вони виконують такі розрахунки:

  • У вартість включено паливні витрати. З метою їх зниження, логісти розробляють маршрут з урахуванням ремонтів доріг, ділянок платних магістралей.
  • Розрахунок ціни включає і прикордонні збори. Вони необхідні при перетині кордонів різних держав.
  • Може включатися вартість експедиторських послуг. Вони дуже зручні для замовника, так як звільняють його від заповнення митних паперів.

У будь-якому випадку, ціна обговорюється заздалегідь і не збільшується в ході надання послуги. При цьому Оптимал Логістик гарантує доставку гуркоту в строго в зазначений термін, а також його повне збереження.

1 Звезда2 Звезды3 Звезды4 Звезды5 Звезд (3 оценок, среднее: 5,00 из 5)
загрузка рейтингаLoading...